צילום ופרסום

תמונה אחת שווה אלף מילים אבל שתהיה מקצועית…

תמונה יפה. זה כל הסיפור. אם זה אוכל, אופנה, מוצרים מופע מוזיקה, תחרות ספורט או נוף אוצר נשימה. אנחנו נייעץ, נעצב פריים ונצלם לכם סט תמונות מקצועיות שיעשירו את התוכן שלכם בדימויים חזותיים מרשימים ומרגשים.

מתוק. מלוח. טעים

לצלם אוכל צריך לדעת. צריך כמובן לאהוב לאכול אבל גם לאהוב לצלם. ניסיון רב בצילום מנות מכל מגוון הטעמים, המטבחים והסגנונות הגשה, מאפשר לנו לייצר את הקומפוזיציה הנכונה, את התאורה המדוייקת ואת התפאורה המושלמת למנות המנצחות שלכם. 

למקומות, היכון, צלם!

צילום אירועי ספורט הוא תחום מאוד מיוחד ויש בו את כל המרכיבים של ספורט: האדרינלין, המהירות, הרצון לנצח ולתפוס את הרגע המושלם.

צילום ספורט הוא סוג של מירוץ – רדיפה אחרי אותו הפריים המנצח של הרגע הנדיר הזה, שמהווה את השיא הספורטיבי ותפיסת הקומפוזיציה המושלמת אשר מגלמת בתוכה את השיכרון חושים של ההישג.

אלו הם הדברים שיוצרים צילום ספורט מנצח.

צילומי הוידאו, הסטילס והרחפן שאנחנו מתמחים בהם, יעניקו לאירוע שלכם את המעטפת החזותית הנכונה ומרגשת ביותר.

צילום תדמית ואופנה

צילומי סטודיו

צילום תדמית, פורטרטים, אופנה, בעולם הדיגיטלי יש חשיבות רבה לתצוגה של צילום תדמית אישית במיוחד כאשר אתה בניהול עסק וחשוב ללקוחות לדעת מול מי הם עובדים, ולא פחות חשוב תצוגת תמונה מקצועית ואישית באתר החברה וברשתות החברתיות.

צילום אופנה

היום במיוחד חשב לצלם מקצועית מוצרי אופנה ודוגמנות כשהרשתות החברתיות הם הויטרינה שלך ומליוני אנשים נחשפים לעסק, תמונה מקצועית מוכרת הרבה יותר. 

דילוג לתוכן